Bizi daha yakından tanıyın

Hakkımızda

Tasarım Akustik
Sektördeki Uzun Yıllardır Var Oluşumuz Tecrübesiyle Hizmet Veriyoruz
Uzman ekip arkalarımız ve profesyonel uygulama ekibimizle Akustik ve Ses Yalıtım hizmetleri veriyoruz

Tasarım Akustik olarak edinmek istediğiniz ses yalıtımını & akustik düzenleme de size isteğinize bağlı olarak estetik bir güzelliğe sahip bir şekilde size sunmaktan gurur duyacağız.

  • UZUN ZAMANLI
  • MODERN TEKNOLOJİ
  • ZAMANINDA TESLİMAT
  • EN İYİ MALZEME
Tasarım Akustik size en kaliteli biçimde ses izolasyonu ses yalıtımı akustik düzenlemede hizmeti verme amacıyla kurulmuştur.

Ses yalıtımı ve ses izolasyonu konusunda profesyonel bir çalışma sergileyerek gürültü kirliliğini ve çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirgiyoruz. Ses kalitesini en üst düzeye çekerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor en kaliteli malzemeleri kullanarak profesyonel çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz.

Tasarım Akustik
Neden Tasarım Akustik?

Evinizde istediğiniz kişisel alanı oluşturmanız, iş yerinizde oluşabilecek olan gürültülerden kurtulabilmeniz veya stüdyonuzda istediğiniz dekoratif ve akustik yalıtımla ortamdaki sesin en kaliteli biçimde duyulması sağlanır.

SES YALITIM
NELER YAPIYORUZ?
Ses Yalıtımı

Seslerin başka bir ortama geçiş yapmasını engellemek adına profesyonel malzemeler kullanarak hizmet vermekteyiz.

Ses İzolasyonu

Ortamdaki gürültü kirliliğini en aza indirgeyip, ses açısından daha konforlu bir ortam oluşturmaktayız.

Akustik Sünger

Akustik yalıtım sağlayabilmek için en kaliteli akustik sünger ürünlerini kullanarak, yalıtım kalitesini en üst kaliteye taşıyoruz.

Akustik Panel

Tavan ve duvarlara uygulama yaparak mekan içerisine dekoratiftik kraterken mekan içerisinde ses düzeyine maksimuma taşıyarak kaliteli sesler yayılmasını sağlıyoruz.

Akustik Yalıtım

Akustik yalıtım sayesinde akustik düzenleme yaparak hem ses yalıtımı sağlayıp, hem de ortamın estetik bir görünüme sahip olunmasına aracılık etmekteyiz.

Tavan & Duvar Ses Yalıtımı

Tavan ve duvarlardan seslerin geçiş yapmasını engelleyebilmek adına Tavan & Duvar ses yalıtımı hizmetini vererek; istenmeyen seslerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

İelev Okulları Konferans Salonu

1

İelev Okulları Konferans Salonu

İelev Okulları Konferans Salonu akustik düzenleme & ses yalıtım Tasarım projesini tamamladık.

Ford Otosan Yönetim Ofisi

2

Ford Otosan Yönetim Ofisi

Ford Otosan Yönetim Ofisi Tasarım Akustik Projesi Başarılı Olarak Sonuçlandırılmıştır.

Zorlu Center İstanbul Ofisleri

3

Zorlu Center İstanbul Ofisleri

Zorlu Center İstanbul Ofisleri Arası Ses Geçişlerini Engellemek İçin Yapılan Duvar Ses Yalıtımı Projemiz Başarılı Tamamlanmıştır.

Koç Holding Çağrı Merkezi

4

Koç Holding Çağrı Merkezi

Koç Holding Çağrı Merkezi Akustik Düzenleme projesini tamamladık.

Atatürk Havalimanı Vip Giriş

5

Atatürk Havalimanı Vip Giriş

Atatatürk Havalimanı Vip Giriş Akustik Yankı Problemi Çözümlenerek proje başarılı teslim edilmiştir.

Neden mi Bizi Tercih Etmelisiniz ? Çünkü; Birinci Sınıf Ürünler Zamanında Teslimat 10 Yıllık Tecrübe Uygun Fiyat Politikası

Yaptırmak istediğiniz işlem doğrultusunda size uygun fiyat çıkartılır. İşlemin yapılacak olduğu mekanda bir takım ölçme işlemleri uygulanır ve bu şekilde sizin mekanınıza en uygun işlemi en kaliteli bir şekilde yapmayı hedefleriz. Ve bu hedefimizden hiç şaşmayız. Olması gereken ve bizim profesyonel olduğumuz bir iş varsa bir hedef belirleriz ve bunun doğrultusunda planlı bir şekilde hareket ederiz. İstediğiniz ses yalıtım işlemini dekoratif akustik panellerle de sağlayabiliriz. Bu panellerin kullanım alanı geniştir ve bunlar hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız gerekir. Bu yüzden hangi yalıtım türünü seçmek istediğinize ve ya hangisine ihtiyacınız olduğuna karar verin ve karar verdiğiniz işlemi bize belirtin. Bu konu hakkında bizden de bilgi alabilirsiniz. Seçtiğiniz türün uygun olup olmadığı hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirebiliriz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin
Whatsapp Destek
Bizi Arayın
Teklif Al